Корзина
9 отзывов
ПП"ТПК Арсен"
+380 показать номер

О нас

ПП "ТПК Арсен" - одне з провідних підприємств, яке реалізує гуртом та в роздріб запчастини та комплектуючі до вітчизняної та імпортної сільгосптехніки. Ми утримуємо провідні позиції на ринку України з 1990 року. На сьогоднішній день торгова мережа ПП "ТПК Арсен" - це 12 філій на Західній і Центральній Україні. В достатній кількості на нашому підприємстві є: Запчастини до комбайнів європейських виробників CLAAS, JOHN DEERE, CASE, NEW HOLLAND, FORTSCHRITT, пресів Claas, John Deere, Fortschritt;
Німецькі та російські підшипники.
Запчастини до комбайнів СК-5 ”Нива”, ДОН та інші.
Землеообробні агрегати українського виробництва (плуги корпусні і дискові, культиватори передпосівної обробки грунту) та запчастини за ціною виробника.
Комплектуючі до землеобробної техніки імпортного виробництва KUHN, Lemken, Rabe, Kverneland та інші., й вітчизняного «Краснянка», ДМТ, БДТ, «Солоха», АГ, УДА та інші.
Запчастини до тракторів - МТЗ, ЮМЗ, Т-16, Т-25, Т-40, К-700 та інші.
Запчастини до автомобілів наступних груп - ГАЗ, МАЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, ЗІЛ "Бичок", УАЗ та інші.
Пропонуємо вали та шестерні до КПП ГАЗ, МТЗ, ЮМЗ, ЗІЛ по гуртовим цінам.
Пінопласт для утеплення будівель. Термоблоки.
Будівельні суміші та матеріали.
Картоплекопалки.
Ціни на автогуму, акумулятори та масла приємно Вас здивують. В наявності на складі постійно більше 25 000 найменувань. Ми зможемо доставити Вам товар у будь-яке місце України. Надіємося, що Вас зацікавили наші пропозиції, чекаємо на подальшу плідну співпрацю.

Контактная информация компании ПП "ТПК АРСЕН"

Олександрtpk-arsen-pp.uaprom.net
ПП "ТПК АРСЕН"
Производитель
Торговая компания
УкраинаРовненская областьРовновул. Млинівська, 533000
101-500 человек
Частное предприятие